Specijalist za testiranje aplikacija (QA) (m/ž)

  • Develop
  • Zagreb, Croatia

Opis posla

Pored Luceed ERP sustava koji se konstantno nadograđuje i modernizira, razvijamo nove mobilne i web aplikacije, te stoga tražimo pojačanje u Luceed develop timu na radnom mjestu specijalist za testiranje aplikacija (QA).

Posao uključuje:

  • testiranje svih taskova koji zahtijevaju provjeru testnog tima
  • izrada scenarija za automatske testove
  • izrada automatskih testova
  • rad po principu CNP (As Close as Necessary to Perfect) i ne prihvaćanje principa BGE (Barely Good Enough)

Uvjeti

Bitno je da:

  • se želite baviti ovom vrstom posla (koji uključuje i osnovna znanja s područja programiranja)
  • fokusirani ste na poantu zadatka i orjentirani na kvalitetu rezultata, jer sistem "može proći" nama nije prihvatljiv
  • proaktivnost živite kao stav, ne kao "traže me to u CV-u pa ću napisati".
  • imate želju za radom na testiranju aplikacija
  • imate želja za konstantnim učenjem i unapređivanjem osobnog znanja

Poželjno je:

  • iskustvo s područja testiranja sw-a
  • poznavanje procesa računovodstva, PDV-a i obračuna plaća
  • iskustvo u samostalnom podešavanju printera, task schedulera, dodatne opreme (barcode scanneri, label printeri, čitači kartica,...).
  • iskustvo u izradi automatskih testova

Očekivane osobne karakteristike:

  • analitičnost, temeljitost i točnost u izvršavanju zadataka
  • pozitivan pristup i timski rad
  • organiziranost i sistematičnost

S naše strane nudimo ugodnu radnu atmosferu, mogućnost remote rada od kuće, on-line tečajeve vezane za reporte, UI i UX, te mogućnost napredovanja u pravcu dizajna UI/UX-a.

Zašto Tomsoft?
Cijenimo trud i zalaganje svake osobe, ali nagrađujemo rezultate.
Ne gledamo da li imate 16 ili 86 godina. Ne gledamo koju diplomu imate.
Ne uvjetujemo
da li ste totalni početnik ili super senior.
Jedino što gledamo
je da je rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima. Naš radni moto je "Nije bitno koliko sati je netko radio, nego je bitno koji rezultat je napravio".
Kod nas možete raditi puno ili dio radnog vremena, preko student servisa, UpWork-a, Fiverr-a,...