Sistem administrator (m/ž)

  • IT podrška
  • Zagreb, Croatia

Opis posla

Luceed ERP intenzivno selimo u Cloud okruženje, a nove aplikacije su već sada on-line, zato tražimo stručnog i motiviranog člana tima IT odjela na radnom mjestu sistem administrator.

Posao uključuje:

  • instalaciju, nadzor, održavanje i zamjenu servera (Windows/Linux) i računalne opreme
  • administraciju i održavanje mrežnih sustava (Cisco, HP, Mikrotik, Ubiquiti)
  • trouble shooting & resolving na mrežnim i operacijskim sustavima
  • prevenciju i rješavanje izvanrednih situacija
  • praćenje razvoja i predlaganje implementacije novih tehnologija radi unapređenja sustava
  • implementaciju/upgrade sustava
  • dokumentiranje i testiranje

Uvjeti

Znanja i iskustva koja očekujemo:

  • Windows i Linux (Debian based) sistemi
  • rad sa MySQL bazama podataka (instalacija, konfiguriraje i održavanje)
  • poznavanje virtualizacijskih tehnologija (KVM)
  • mrežni protokoli (Ethernet, IP, TCP/UDP, WLAN) i routing/switching tehnologije

Dodatnim prednostima smatramo:

  • radno iskustvo na održavanju i korištenju nekih od Linux baziranih servisa: MySQL, MairaDB, Percona Cluster, KVM (Ganeti Cluster), Nagios/Icinga, Munin, Zimbra, Samba, VOIP, VPN, Bacula, Linux mrežne tehnologije i protokole
  • radno iskustvo na održavanju i korištenju nekih od Windows servisa: Active Directory, Group Policy, DNS i DHCP, Office 365, HyperV
  • poznavanje sigurnosnih mehanizama i tehnologija (Firewall, VPN, IPsec)
  • rad na nekoj od cloud platformi (AWS, Azure)

Od ostalih vještina očekujemo da si aktivan vozač, a tražene „inner“ osobine su želja za učenjem, samomotivacija, proaktivnost i organiziranost.

Osim svega što tražimo, puno toga i nudimo:

  • priliku za usavršavanje uz korištenje vrhunskih alata
  • rad sa stručnjacima na područjima Linux-a, Windowsa security-a i mreža
  • on-line pristup potrebnim tutorijalima i edukacijama
  • rad u ugodnoj timskoj atmosferi u kojoj se dijeli znanje
  • visoki stupanj fleksibilnosti i brige za osobne potrebe svakog člana tima
  • napredovanje u skladu s pokazanim rezultatima.

Činiti ti se kao dobra prilika za razvoj karijere?

Pošalji nam životopis, napiši što si radio/la i što znaš.
I zašto bi uopće htio/htjela raditi baš kod nas? Što želiš raditi i gdje se vidiš za 3-5 godina?

Čekamo te 😊