Report designer (m/ž)

  • Develop
  • Remote rad

Opis posla

Većina zadataka odnosi se na kreiranje raznih predložaka za ispise unutar Luceed ERP programa.
Predlošci se uglavnom odnose na ispise dokumenata kao što su računi, ponude, liste, naljepnice, razne vrste izvještaja, ...
Za kreiranje ispisa koristimo Fast Report . To je vrlo jednostavan alat za kojeg su na raspolaganju detaljne upute i video tutoriali.

Uvjeti

Bitno je da:
1. se želite baviti ovom vrstom dizajna (koji uključuje i osnovna znanja s područja programiranja)
2. fokusirani ste na poantu zadatka i orjentirani na kvalitetu rezultata, jer sistem "može proći" nama nije prihvatljiv

3. proaktivnost živite kao stav, ne kao "traže me to u CV-u pa ću napisati".

S naše strane nudimo ugodnu radnu atmosferu, mogućnost remote rada od kuće, on-line tečajeve vezane za reporte, UI i UX, te mogućnost napredovanja u pravcu dizajna UI/UX-a

Zašto Tomsoft?
Cijenimo trud i zalaganje svake osobe, ali nagrađujemo rezultate.
Ne gledamo da li imate 16 ili 86 godina. Ne gledamo koju diplomu imate.
Ne uvjetujemo
da li ste totalni početnik ili super senior.
Jedino što gledamo
 je da je rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima. Naš radni moto je "Nije bitno koliko sati je netko radio, nego je bitno koji rezultat je napravio".
Kod nas možete raditi puno ili dio radnog vremena, preko student servisa, UpWork-a, Fiverr-a,...