Poslovni analitičar (m/ž)

  • Zagreb, Croatia

Opis posla

Lokacija: Zagreb

Znatiželjan/na si i voliš postavljat pitanja, a uz to te zanimaju poslovni procesi? Mi smo u potrazi za osobom na poziciji Poslovnog analitičara i nudimo ti priliku za upoznavanje klijenata kao što su Sancta Domenica, Links, Optika Anda, Encian, Sport Vision.

Opis posla:

  • Razumijevanje poslovne potrebe klijenata
  • Prikupljanje i analiza potreba za bolje korištenje našeg poslovnog rješenja
  • Komunikacija s klijentom tijekom implementacije rješenja
  • Izrada dokumenta specifikacije koji opisuje naše rješenje
  • Edukacija i pomoć klijentima za upotrebu implementiranog rješenja

Što ti nudimo?

  • Rad u timu certificiranih voditelja s višegodišnjim iskustvom
  • Mentora – koji će ti pomoći da lakše svladaš posao
  • Mogućnost razvoja u području modeliranja poslovnih procesa
  • Godišnji budžet za edukacije
  • Nagrade po uspješno provedenom projektu
  • 2 dana bolovanja bez doznaka
  • Slobodan dan za roditelje prvašića

Uvjeti

Što tražimo?

  • Minimalno dvije godine radnog iskustva u opisu poslovnih procesa
  • Izražene analitičke sposobnosti
  • Izražene komunikacije i prezentacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Dodatni plus je ako:

  • Poznaješ poslovne procese veleprodaje, skladištenja i računovodstva
  • Poznavanje procesa razvoja softvera

Zašto Tomsoft?

  • Za internu komunikaciju koristimo Slack, Zoom, Jira i Vimeo
  • Imamo interni Knowladge base
  • Imamo poseban QA odjel za testiranje aplikacija
  • Naš cilj je software kao proizvod, ne custom projekt, zato imamo jednu verziju aplikacije za sve korisnike
  • Cijenimo trud i zalaganje svake osobe i nagrađujemo rezultate
  • Ne gledamo koju diplomu imaš
  • Ne uvjetujemo jesi li junior, mid ili senior
  • Jedino što gledamo je da rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima