Database Analyst (m/ž)

  • Zagreb, Croatia

Opis posla

Lokacija: Zagreb/Remote

U potrazi smo za pojačanjem u našem timu stručnjaka te tražimo osobu na poziciji Database Analysta.

Opis posla:

  • Izrada BI reporta za korisnika
  • Migracija podataka kod novih korisnika sa starog software-a na naše programsko rješenje – ETL proces
  • Izrada Ad hoc reporta
  • Ažuriranje podataka u bazama
  • Optimizacija postojećih SQL upita
  • Optimizacija indexa

Što ti nudimo?

  • FlexOffice – sam/a biraš od kud radiš: ured ili hybrid
  • Mentora – koji će ti pomoći da bolje svladaš posao
  • Konkurentnu plaću – ovisno o senioritetu kojeg definiramo po završetku selekcijskog postupka
  • Vrhunsku opremu za ugodan rad od kuće
  • Plan razvoja koji je usklađen s tvojim osobnim ciljevima
  • Godišnji budžet za edukacije
  • 2 dana bolovanja bez doznaka
  • Slobodni dan za roditelje prvašića

Uvjeti

Što tražimo?

  • Minimalno godinu dana iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Vrlo dobro znanje SQL-a
  • Vještine rješavanja problema i analitike
  • Timskog igrača

Dodatni plus je ako: poznaješ poslovne procese veleprodaje, skladištenja i računovodstva.

Zašto Tomsoft?

  • Za internu komunikaciju koristimo Slack, Zoom, Jira i Vimeo
  • Imamo interni Knowladge base
  • Imamo poseban QA odjel za testiranje aplikacija
  • Naš cilj je software kao proizvod, ne custom projekt, zato imamo jednu verziju aplikacije za sve korisnike
  • Cijenimo trud i zalaganje svake osobe i nagrađujemo rezultate
  • Ne gledamo koju diplomu imaš
  • Ne uvjetujemo jesi li junior, mid ili senior
  • Jedino što gledamo je da je rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima